advokat.0681281818@gmail.com

Вид на проживання в Україні

Як отримати посвідку на проживання в Україні - все просто, є кілька легальних і законних способів отримати посвідку на проживання в Україні - (ВНЖ в Україні або ПМЖ в Україні ) - це по шлюбу, навчання, волонтерства, бізнесу, робота в Україні, і інше, приходьте, підберемо що Вам підходить.
Як отримати ІПН іноземному громадянину в Україні - все просто, за Вас все зробить імміграційний адвокат професійно.
Як отримати ІПН іноземцю в Україні без проблем швидко і без нервування - приходьте, зробимо все як Вам треба швидко, терміново.
Як продовжити час перебування в Україні іноземцю знає, може і вміє наш міграційний адвокат , телефонуйте тел. +38 (068) 128-18-18
Продовження терміну перебування в Україні це наша робота, міграційний адвокат знає і вміє як продовжити термін перебування в Україні іноземцю без негативних наслідків.
Що робити якщо перевищено термін перебування в Україні - дзвонити, міграційний адвокат мінімізує витрати і негативні наслідки, якщо порушені терміни перебування в Україні .
Що робити якщо відмовили в отриманні посвідки на проживання ВНЖ, ПМЖ в Україні - дзвонити адвокату з міграційних питань.

Вид на проживання в Україні документи

з Вас і ми все зробимо самі швидко і недорого, гарантія успіху.

Вид на проживання в Україна 2020

врахуємо всі зміни, гарантія якості і швидкість виконання.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні

через освіту, навчання, стажування, гарантія якості, швидко, вигідно, зручно!

Як отримати тимчасову посвідку на проживання в Україні

знає наш адвокат з міграційних питань , все просто, консультація за Вашими потребами та можливостей отримати тимчасову посвідку на проживання (ВНЖ) в Україні.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні дасть право

(ВНЖ) дає право іноземному громадянинові легально проживати в Україні протягом певного терміну дії тимчасового дозволу на проживання. Зробимо все по Вашим бажанням і по максимуму.

Вид на проживання в Україні, оформити ВНЖ в Україні

просто, вигідно, зручно, не дорого, все професійно, юридична супровід протягом усього терміну дії тимчасового дозволу на проживання
Телефон/Viber/Whatsup: + 38-068-128-18-18    

Адвокат по міграційних справ Київ

імміграційний адвокат Київ - юрист з імміграційних питань в Києві - рішення Ваших проблем:
  • легалізація іноземців в Україні

    на підставі Ваших і зібраних нами документів
  • продовження терміну перебування в Україні

    оспорювання депортації та інші послуги юридичного характеру
  • Віза в Україну для іноземців

    віза "С", віза "Д", запрошення, збір документів, переклад, нотаріус
  • Реєстрація СПД нерезидента

    ФОП нерезидент ; реєстрація нерезидента в Україні ; також інші послуги юридичного характеру
  • Реєстрація підприємця іноземця

    отримання ІПН коду, реєстрація місця проживання , юридична, бухгалтерське супровід
  • як відкрити свій бізнес іноземцю в Україні

    все просто, головне бажання, решта все зробить наш адвокат та юрист < /strong>
  • Реєстрація іноземця підприємцем в Україні

    отримання коду ІПН , зареєструвати ТОВ та інші юридично значимі послуги в Україна для іноземців, для створення бізнесу через фірму або як приватного підприємця
  • Реєстрація ТОВ нерезидентом України

    отримання ІПН, юридичні адреси, юридичний і бухгалтерський супровід при діяльності ТОВ, будь-які види податкової де-оподаткування
  • Реєстрація ПП іноземцем в Україні

    отримання ІПН, юридичний супровід, бухгалтерський супровід, аудит і всі інші послуги супроводу бізнесу
  • Реєстрація ПП (ФОП) ТОВ

    отримати ІПН швидко для іноземців без їх присутності, подальше юридичне обслуговування , бухгалтерське обслуговування , здача звітності ПП, ТОВ для іноземців (іноземних громадян-підприємців в Україні)
  • Реєстрація ПП (ТОВ) іноземцям в Україні

    ІПН , бухгалтерська звітність для іноземних громадян нерезидентів підприємців в Україні
  • Бухгалтерські та юридичні послуги для іноземців в Україні

+38 (068) 128-18-18     +38 (073) 128-18-18     advokat.0681281818@gmail.com

!!! Зверніть свій інтерес, що умови отримання і постійного, і тимчасової посвідки на проживання в Україні змінилися. Основні зміни при реєстрації посвідки на проживання торкнулися жителів Росії. Наступна інформація актуальна на 2019-2020 роки.

Що змінилося з 2018 року:

З 01.01.2018 року стали дійсні такі зміни правових норм в процедурній частині реєстрації посвідки на проживання, так:

  • Вводиться інша тип бланка посвідчення для постійного і тимчасового ВНЖ;
  • Свідоцтво постійного ВНЖ потрібно переоформляти кожні десять років;
  • Діти оформляються окремим свідченням;
  • Папери на продовження тимчасового ВНЖ подаються не пізніше ніж через 15 днів до кінця терміну дії
  • Папери на перше оформлення тимчасового, постійного ВНЖ віддаються не пізніше 15 днів до кінця певного терміну перебування на Україні
  • Легальний термін оформлення тимчасового ВНЖ - до 15 днів
  • Чи не досягли повноліття діти іноземців більше не вносяться в посвідчення посвідки на проживання
  • Продовження тимчасового ВНЖ відбувається як обмін свідоцтво, тобто весь час видається новий бланк.

Колишні бланки дійсні повний термін, на який вони видані.

Вид на проживання (ВНЖ) - це законний документ, який підтверджує людини і свідчить про право іноземця або особи без громадянства тимчасово або постійно жити в країні присутності.

Закон встановлює право органів Державної Міграційної служби розглядати заяву про видачу посвідки на постійне проживання в перебігу 1 року. У разі незгоди, за будь-яких причин, наступна заява про видачу посвідчення можна переподать не раніше ніж через один рік.

В залежності від існуючих у іноземця причин ВНЖ розділяється на:

  • постійний вид на проживання в Україні ;
  • тимчасову посвідку на проживання .

Основною специфічною характерною рисою обох видів на проживання є термін дії: так, постійний вид на проживання діє без терміну (бланк замінюється раз в десять років), а тимчасову посвідку на проживання - діє від одного року до трьох років з можливістю продлеванія). Але, потрібно дотримати вимогу про обмін двох документів при настанні віку 25 і 45 років. Вид на проживання оформляють людям незалежно від віку (нагадуємо, що раніше окреме свідоцтво оформлялося начинаяс 16 річного віку, а, в окремих випадках, документи могли бути оформлені до настання даного віку при обопільній згоді і батька і матері.

Вперше в Україні! Ми гарантуємо безпеку паспорта.
Cтраховочное покриття - від 5 тисяч !!!

Отримати вид на проживання в Україні

: чи потрібно?

Відповіді на поставлене запитання чи варто реєструвати ВНЖ в Україні - виключно ваш вибір, ми спробуємо більш глибоко розповісти про мінуси і плюси ВНЖ.

В першу чергу, ВНЖ - це документ, що дозволяє законно перебувати на території країни (України) довгий час.

Варто відзначити, що не так давно в Україні докорінно змінилися правила присутності іноземців (детально про ново-введениях ви зможете прочитати тут). У цьому матеріалі ми лише частково вкажемо, що, за загальним умовою, іноземець може перебувати в Україні обмежений період часу (в основному це, 90 днів (в тому числі накопичувально) протягом 180, при цьому підрахунок фінального етапу почнеться з моменту першого прибуття) . Що ж робити далі? Як офіційно не тільки залишитися в країні, а й заїхати в Україну?

Для тривалого знаходження в Україні Закон і передбачає можливість реєстрації виду на проживання. Іноземець здатний постійно перебувати на території України (також як і виїжджати і заїжджати) на протязі цілого терміну дії ВНЖ. Тут ми згадаємо, що постійний ВНЖ дається без лімітів на час дії, а тимчасовий ВНЖ - активний невеликий період (до 3-х років).

Закон "Про імміграцію" встановив, що іноземці які зареєстрували вид на проживання в Україні повинні бути рівноправні в правах до громадян України (крім тих випадків, чітко раніше встановленими законами, наприклад, відсутність виборчого права, купівля с /г ділянок землі тощо.).

Якими ж цивільними правами може скористатися іноземець з видом на проживання в Україні. Всі права вказати в рамках однієї статті важко, але найсуттєвішими правами будуть наступні:

  • Право на вищу освіту (діти отримають безкоштовне шкільну освіту);
  • Право пріебресті громадянство в Україні ;
  • Банківський сервіс;
  • Право на влаштування на роботу без зайвих дозволів (тільки для постійного ВНЖ);
  • Право завезти особистий автомобіль;
  • Право на пенсію і т.д.

Можливі недоліки пріеобретенія виду на проживання є той факт, що з боку оподаткування є немаленький ризик віднесення іноземця, який реєстрував ВНЖ в Україні , в розряд "податкового резидента" - а це небезпечно зайвими податками та обліком. Наприклад, щодо наявності прибутку, джерело яких розташовується не в Україні, потрібно щороку подавати звіт в податкову України.

Як отримати постійний ВНЖ в Україні

Категорії жителів інших країн

Придбати постійний ВНЖ в Україні зможуть такі іноземці та особи без наявності громадянства:

  • Колишні українські громадяни, які залишилися постійно жити в Україні після прийняття рішення про припинення громадянства України.
  • Люди, які володіють правом переїхати в Україну на постійне перебування на основі отримання Дозволу на імміграцію;

завчасно кроком при оформленні постійного виду на проживання в Україні є отримання Дозволу на імміграцію. Але, в ім'я відсутності непорозумінь, потрібно вказати, що як реєстрація дозволу, так і отримання посвідчення постійного ВНЖ - відбуваються в межах загального процесу.

Хто може придбати Дозвіл на імміграцію і, в результаті постійний ВНЖ .

Список, визначений Законом Про імміграцію містить різні причини, наприклад, іноземець має право на придбання виду на проживання в Україні у разі наявних повно-кровних членів сім'ї першого лінії (дідусь, сестра, бабуся, брат, внучка, онук) - громадян з України, тобто громадянин з Росії зможе оформляти постійну посвідку на проживання в Україні, у разі якщо його бабуся громадянка з України.

Ще одними поширеним підставами є територіальне походження, тобто придбання постійного ВНЖ громадянином Росії (або громадянином іншої країни) допустимо, в разі якщо даний громадянин або хтось із його близьких членів сім'ї до червня 1990 року жив на території поточної вже України. Крім того, постійний ВНЖ в Україні мають придбати батько з матір'ю, подружня пара і діти іноземця, який раніше оформляв постійний вид на проживання в Україні.

Аналогічним методом його можуть зареєструвати, біженці, батьки або опікуни громадян України.

Папери для придбання постійного ВНЖ

Матеріал щодо списку витребуваних документів досить великий. Тому ми прибрали його в іншу статтю. Тут ми вказуємо основні вимоги:

* - Базовим є документ, що підтверджує підставу. Так, наприклад, якщо оформлення постійного посвідка на проживання на основі наявності громадянства України у рідних по першій лінії потрібні документи, які доводять а) громадянство члена сім'ї; б) Повнорідними взаємозв'язок (наприклад, якщо бабуся є членом сім'ї потрібно показати посвідчення про народження батьків іноземця та посвідчення народження іноземця).

* - Для отримання постійного ВНЖ потрібен як мінімум один заїзд в Україну до моменту подачі паперів на оформлення.

* - Для громадян країн з наявністю візового порядку буде потрібно віза в паспорті, для безвізових (зокрема, для громадян Росії) - може потребоватся в'їзд-виїзд (перетинання кордонів України).

Як отримати тимчасовий ВНЖ в Україні

Зміни з 2017 року

З числа новвоведение порядку реєстрації тимчасової посвідки на проживання в Україні з початку осені 2017 року треба виділити наступні:

* - Зменшено період перегляду документів з 15 до 10 робочих днів.

* - Єдиним органом реєстрації тимчасової посвідки на проживання в Києві стало Міське управління ДМС міста Києва. Уточнимо, що раніше іноземці при деяких умовах оформляли документ в районних філіях.

* - Підвищено період дії документа - з поточного часу ВНЖ функціонує весь період дії дозволу на роботу, а він може бути виданий в залежності від даних підстав, преіод дії до 3-х років.

* - Розширено групи мешканців інших країн, яким можна реєструвати документ. Так, іноземний інвестор з розміром вкладу понад 100 тисяч євро може зареєструвати вид на проживання терміном дії до 2-років.

* - Змінилася процедура продлеванія тимчасової посвідки на проживання. При продлеваніі посвідки на проживання на підставі дозволу на працевлаштування потрібно надати дані, що підтверджує працевлаштування компанією роботодавцем не менше 3-х українців за проміжок не менш ніж за 6 місяців до подачі заявив про продлеваніі посвідки на проживання або про сплату податку на прибуток в розмірі не менше ніж п'ятдесят мінімальних зарплат за останній робочий рік.

Категорії іноземців

Придбати тимчасовий ВНЖ в Україні мають можливість іноземці та особи без наявності громадянства, які приїхали в країну. Ви дивуєтеся, навіщо їм потрібна вся ця морока, може було б простіше взагалі не оформляти ВНЖ? Можливо і так, але уявіть, що житель іншої країни прибув в Україну влаштується на роботу. Здорово, якщо він знаходиться тут нечасто, а якщо ні? Що якщо він через свого працевлаштування зобов'язаний бути тут досить часто (або майже завжди)? Але ж є правила перебування іноземців в Україні.

Нова процедура отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні почала працювати не так давно. Як ми згадували раніше - головною метою реєстрації тимчасової посвідки на проживання є легалізація довгого перебування в Україні іноземця.

На практиці головними підставами для реєстрації тимчасової посвідки на проживання є наступні:

  • дозвіл на роботу іноземця як документ, який свідчить про офіційне працевлаштування іноземця на роботу в компанію України, можливо український банк;
  • освіту - важливо, що б прибуття іноземця в країну імміграції був заснований на візі, яка була оформлена згідно з клопотанням, завіреним Міністерством освіти;
  • возз'єднання сім'ї, тобто якщо один з подружжя вже має в наявності тимчасову посвідку на проживання або є українським громадянином.

Крім цього, тимчасовий ВНЖ в Україні видається іноземцям, які прибули:

  • взяти участь в тих. проектах (міжнародна тех. допомога) - це підстава дійсно тільки на раніше зареєстровані договори МТП;
  • для проповідування різних релігійних навчань - важливо, щоб проповідник заїхав в країну через візу, яка видається релігійної установе на основі клопотання Державного комітету релігій;
  • поучаствать в роботі неурядових установ іноземних держав - іншими словами попрацювати в відділеннях і представництвах, акредитованих Міністерством юстиції;
  • для виконання освітньої, наукової, волонтерської, культурної діяльності на основі міжнародних договорів або спеціальних програм - потрібна наявність легальних угод;
  • з метою діяльності жуналістом або представником зарубіжних ЗМІ;
  • іноземцям, які приїхали нелегально, які тимчасово перебувають на територіях України з-за неможливості виселення з країни (в період дії форсмажер факторів).
  • починаючи з 2017 року - ВНЖ також можуть отримати іноземні інвестори, які привнесли в статутний фонд української компанії суму не менше 100 тисяч євро. Період дії подібного ВНЖ становить два роки (можна щорічно продовжувати). Зауважимо, що внесення інвестицій також вважається причиною реєстрації постійного виду на проживання.

Документи для оформлення тимчасового ВНЖ

Реєстрація ВНЖ в Україні реалізовують органи Держ. міграційної служби (раніше як ОВІР, ГІРФО). Раніше орган видачі свідоцтва залежав від підстав для придбання тимчасової посвідки на проживання призначає територіальний орган Державної Міграційної Служби. Якщо реєстрація дозволу на проживання на підставі працевлаштування на роботу - комплект паперів подавався в ГМС Києва (місцеве управління), а якщо з'єднання сім'ї (до українського громадянина) - районне управління. Починаючи з 2017 р - одним органом який видає тимчасовий ВНЖ є Міське управління ГМС Києва (вулиця Березняківська, 4А)

Для придбання тимчасового ВНЖ, заявник подає в ГМС органи за місцем проживання заяву з комплектом документів. А щодо певного списку документів для придбання ВНЖ, то тут також є нюанси. Є головний пакет документів куди входять:

  • заяву особи;
  • паспорт або документ, що засвідчує особу, або ж його копія;
  • підтверджений переклад на українську мову сторінки паспорта (засвідчує особу) з індивідуальними відомостями заявника;
  • платіжний акт про сплату адмінсборов;
  • копія довідки ідентифікаційного податкового номера (ІПН) (якщо є).

Допоміжний перелік паперів залежить від причин для реєстрації документа. Так, для придбання тимчасового ВНЖ згідно шлюбу з українським громадянином потрібно додатково передати: а) підтверджуючий лист чоловіка; б) документ про заробітки чоловіка (можливі різні варіанти); в) примірник свідоцтва про шлюб. При реєстрації тимчасової посвідки на проживання на підставі влаштування на роботу - слід надати примірник дозволу на влаштування на роботу, зроблену Центром зайнятості. Залежно від підстав реєстрації ВНЖ можуть надаватися і інші папери.

В аналогічних варіантах буде досить потрібна допомога професійної фірми, яка зуміє в короткі терміни допомогти зробити комплект документів і придбати вид на проживання в Києві .

Якщо Вам цікавий певний список паперів для отримання тимчасового ВНЖ - відішліть заявку і ми надішлемо вам наші пропозиції. < /p>

Ми забезпечимо високоякісний та високо сервіс, ви отримуєте фахівця консультанта з міграційних питань. Якось раз звернувшись до нас, далі Ви постійно можете вважати нашим кваліфікованим радою або консультацією!

ВНЖ в Україні: печатку про прописку

Щоб придбати ВНЖ в Україні обов'язковою вимогою тобто зобов'язання іноземця встановити штамп про прописку (реєстрацію місця проживання) в ВНЖ, протягом 30-ти днів з моменту оформлення свідоцтва.

УВАГА! продаж прописки

Чим черевато застосування покупної прописки?

Якщо Ви надумали зареєструвати вид на проживання , але усвідомлюєте що головна проблема, що у Ви не маєте можливості її оформити. В результаті у Вас є 2 варіанти:
Перший, Ви створюєте інтернет магазин і знаходите безліч оголошень «продається прописка». Ви наважилися і заплатили 300 $ придбали ВНЖ з пропискою. Начебто все добре - ви дуже задоволені.
Другий випадок, «фахівці», які реєструють для Вас ВНЖ роблять пропозиція вирішити це питання. Ви погодилися. Платіть додаткові 600 $, купуєте свідоцтво і щасливі.

Купівельна прописка - дуже делікатний продукт. Рада фахівця - ось що вам потрібно в даному питанні!

запитаймо себе, то що тут поганого? Безумовно зовсім нічого, крім подібних деталей:

  1. Купивши прописку в мережі інтернету, ви запросто можете потрапити на звичайних шахраїв, які вам запросто «намалюють» друк про прописку, а це вже стаття 358 Кримінального кодексу «Підробка документів» (позбавлення волі до 2 років).
  2. Купивши прописку у «фахівців», ви маєте шанс нарватися на: а) см. Вище; б) & nbsp; використання, так званих адрес масової реєстрації, на яких уже зареєстровано понад 50 осіб, і ціла схема тримається на дільничному міліціонерові, якого може бути звільнений в будь-який день, і тоді ви зіткнетеся з "подачею неправдивих відомостей".

Обидва описаних варіанти загрожують анулюванням ВНЖ, а як підсумок - примусове повернення до країни емігранта з забороною на майбутній в'їзд в Україну.

Зверніть свій інтерес, що ми не відкидаємо можливість покупки прописки проживання, ми тільки концентруємо вашу увагу на те, що прописка проживання повинна бути якісною. Що означає якісної? Це питання особистого характеру, скажімо так: штраф на власника квартири за подібну продаж прописки може становити до 8500 гривень

Що ж Вам тоді робити? Вам необхідна тільки допомога справжніх професіоналів, які реально зможуть Вам допомогти!

Час і ціна оформлення посвідки на проживання в Україні

Час оформлення постійного ВНЖ

Тут потрібно нагадати про законодавче роздробленні процедури придбання постійного ВНЖ: а) реєстрація Дозволи на в'їзд в Україну (імміграцію) - встановлений Законом термін - 1 рік; б) реєстрація свідоцтва постійного ВНЖ приймається органом ДМС протягом 15 днів з моменту передачі комплекту документів.

Ми можемо запропонувати період придбання постійного ВНЖ - від двох місяців (більш конкретний період залежить від підстав для отримання - відправити заявку ).

Тривалість журналу тимчасового ВНЖ

Встановлений період реєстрації за Законом органом ГМС тимчасового ВНЖ - 15 раб. днів з моменту подачі паперів. Звертаємо Вашу увагу, що подача паперів має місце тільки в конкретні прийомні дні. Ми з радістю запропонуємо Вам різні варіанти періоду реєстрації тимчасового ВНЖ.

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату